Sveikatos centre pradeda dirbti gydytoja oftalmologė Inga Umbrasaitė

Sveikatos centre pradeda dirbti gydytoja oftalmologė Inga Umbrasaitė

2026 06 15


Nuo 2026 m. birželio 26 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje įstaigoje Sveikatos centre pacientus pradeda konsultuoti gydytoja oftalmologė Inga Umbrasaitė.

Tai nauja Sveikatos centro specialistė, šiuo metu dirbanti vienoje didžiausių Vilniaus poliklinikų.

Pacientų registracija jau aktyvi.

Registruotis galima:

Sveikatos centro inf.