Sveikatos centre pradeda dirbti gydytoja oftalmologė Inga Umbrasaitė
Sveikatos centre pradeda dirbti gydytoja oftalmologė Inga Umbrasaitė
2026 06 15
Nuo 2026 m. birželio 26 d. Zarasų rajono savivaldybės viešojoje įstaigoje Sveikatos centre pacientus pradeda konsultuoti gydytoja oftalmologė Inga Umbrasaitė.
Tai nauja Sveikatos centro specialistė, šiuo metu dirbanti vienoje didžiausių Vilniaus poliklinikų.
Mūsų svetainė naudoja slapukus (angl. cookies). Šie slapukai naudojami statistikos ir rinkodaros tikslais.
Jei Jūs sutinkate, kad šiems tikslams būtų naudojami slapukai, spauskite „Sutinku“ ir toliau naudokitės svetaine.
Kad veiktų užklausos forma, naudojame sistemą „Google ReCaptcha“, kuri padeda atskirti jus nuo interneto robotų, kurie siunčia brukalus (angl. spam) ir panašaus tipo informaciją.
Taigi, kad šios užklausos forma užtikrintai veiktų, jūs turite pažymėti „Sutinku su našumo slapukais“.